Biotreatment

Biotreatment složením jsou bachové květy, které naplní váš smyslový zážitek. Vhodné pro všechny typy vlasů. Neobsahuje silikony. Vaše vlasy budou hedvábně hebké, dokonale lesklé, zářivé a hydratované.

Upřesnit výběr produktů
Změnit kategorii
NejprodávanějšíOd nejdražšíchOd nejlevnějšíchNejlépe hodnocené
Brelil Biotreatment Reconstruction šampon pro velmi silně poškozené vlasy 1000ml
Brelil Biotreatment Reconstruction šampon pro velmi silně poškozené vlasy 1000ml
Brelil Biotreatment Reconstruction šampon pro velmi silně poškozené vlasy 1000ml ŠAMPON PŘED PÉČÍs bachovými květy a rostlinným keratinem.Speciální šampon, který připravuje vlasy pro následnou péči. Důkladně čistí vlasy a odstraňuje možné zbytky (kovů, pryskyřic, stylingových produktů) a odstraňuje tak jakékoli nežádoucí bariéry.Zvyšuje účinnost následující péče, a to díky schopnosti vytvořit optimální pH podmínky k absorbování rekonstrukčních molekul.Návod na použití: aplikujte na mokré vlasy. Jemně napěňte.Důkladně opláchněte a v případě potřeby postup opakujte. Rituál do salonu, který je možné upravit dle typu klientových vlasů. Pro obnovení LESKU,PLNOSTI, ELASTICITY A HEBKOSTI, A TO VŠE NA DLOUHOU DOBU. LEHKÁ REKONSTRUKCE1. PŘED-ŠAMPON - aplikujte v mycí míse, dobře opláchněte a v případě potřeby postup opakujte.2. HLOUBKOVÝ REKONSTRUKTÉR - aplikujte v mycí míse na ručníkem vysušené vlasy, nechtepůsobit 5 minut. Opláchněte vlasy a vysušte je ručníkem do sucha.3. INTENZIVNÍ SÉRUM - aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně je naneste na délky aneoplachujte.4. NORMALIZAČNÍ MASKA NEBO OKYSELUJÍCÍ MLÉKO - aplikujte normalizační masku nebo okyselujícímléko v závislosti na typu vlasů klienta. Zakryjte vlasy teplým ručníkem a nechte působit 10 minut.5. Opláchněte u mycí mísy a vysušte. KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE1. INTENZIVNÍ SÉRUM - aplikujte na suché vlasy po celých délkách a nechte působit 2 minuty.2. PŘED-ŠAMPON - aplikujte v mycí míse, dobře opláchněte a postup opakujte.3. HLOUBKOVÝ REKONSTRUKTÉR - aplikujte v mycí míse na ručníkem vysušené vlasy, nechtepůsobit 5 minut. Opláchněte vlasy a vysušte ručníkem do sucha.4. NORMALIZAČNÍ MASKA NEBO OKYSELUJÍCÍ MLÉKO - aplikujte normalizační masku nebo okyselujícímléko v závislosti na typu vlasů klienta. Zakryjte vlasy teplým ručníkem a nechte působit 10 minut.5. Opláchněte u mycí mísy a vysušte.
929 Kč
Brelil Biotreatment Reconstruction normalizační maska pro velmi silně poškozené vlasy 1000ml
Brelil Biotreatment Reconstruction normalizační maska pro velmi silně poškozené vlasy 1000ml
Brelil Biotreatment Reconstruction normalizační maska pro velmi silně poškozené vlasy 1000ml NORMALIZAČNÍ MASKAs bachovými květy a rostlinným keratinem.Oplachová zvlhčující péče vhodná pro všechny typy vlasů. Uzavírá vlasové vlákno, zanechává je viditelně zářivější,zatímco uhlazuje kutikulu, která je díky tomu hedvábnější a snadněji rozčesatelnějšíNávod na použití: : aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Abyste pomohli uzavřít vlas, vmasírujte od kořínků po konečky.Pročešte pomocí hřebene se širokými zuby. Nechte působit 3-5 minut.Důkladně opláchněte.Rituál do salonu, který je možné upravit dle typu klientových vlasů. Pro obnovení LESKU,PLNOSTI, ELASTICITY A HEBKOSTI, A TO VŠE NA DLOUHOU DOBU. LEHKÁ REKONSTRUKCE1. PŘED-ŠAMPON - aplikujte v mycí míse, dobře opláchněte a v případě potřeby postup opakujte.2. HLOUBKOVÝ REKONSTRUKTÉR - aplikujte v mycí míse na ručníkem vysušené vlasy, nechtepůsobit 5 minut. Opláchněte vlasy a vysušte je ručníkem do sucha.3. INTENZIVNÍ SÉRUM - aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně je naneste na délky aneoplachujte.4. NORMALIZAČNÍ MASKA NEBO OKYSELUJÍCÍ MLÉKO - aplikujte normalizační masku nebo okyselujícímléko v závislosti na typu vlasů klienta. Zakryjte vlasy teplým ručníkem a nechte působit 10 minut.5. Opláchněte u mycí mísy a vysušte. KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE1. INTENZIVNÍ SÉRUM - aplikujte na suché vlasy po celých délkách a nechte působit 2 minuty.2. PŘED-ŠAMPON - aplikujte v mycí míse, dobře opláchněte a postup opakujte.3. HLOUBKOVÝ REKONSTRUKTÉR - aplikujte v mycí míse na ručníkem vysušené vlasy, nechtepůsobit 5 minut. Opláchněte vlasy a vysušte ručníkem do sucha.4. NORMALIZAČNÍ MASKA NEBO OKYSELUJÍCÍ MLÉKO - aplikujte normalizační masku nebo okyselujícímléko v závislosti na typu vlasů klienta. Zakryjte vlasy teplým ručníkem a nechte působit 10 minut.5. Opláchněte u mycí mísy a vysušte.
1 109 Kč
Brelil Biotreatment Reconstruction intenzivní sérum pro velmi silně poškozené vlasy 10x15ml
Brelil Biotreatment Reconstruction intenzivní sérum pro velmi silně poškozené vlasy 10x15ml
Brelil Biotreatment Reconstruction intenzivní sérum pro velmi silně poškozené vlasy 10x15ml INTENZIVNÍ SÉRUMs bachovými květy a rostlinným keratinem.Intenzivní napravující sprej, který se používá v rámci kompletní rekonstrukční péče.Napravuje a chrání vlasy před chemickou péčí.Návod na použití: aplikujte produkt podle metodologie Vámi vybraného rituálu. Na jemné vlasy aplikujte výrobek po hloubkové rekonstrukci,pro středně pevné vlasy doporučujeme před péčí aplikovat také Šampon určený před péčí pro poškozené vlasy. Rituál do salonu, který je možné upravit dle typu klientových vlasů. Pro obnovení LESKU,PLNOSTI, ELASTICITY A HEBKOSTI, A TO VŠE NA DLOUHOU DOBU. LEHKÁ REKONSTRUKCE1. PŘED-ŠAMPON - aplikujte v mycí míse, dobře opláchněte a v případě potřeby postup opakujte.2. HLOUBKOVÝ REKONSTRUKTÉR - aplikujte v mycí míse na ručníkem vysušené vlasy, nechtepůsobit 5 minut. Opláchněte vlasy a vysušte je ručníkem do sucha.3. INTENZIVNÍ SÉRUM - aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně je naneste na délky aneoplachujte.4. NORMALIZAČNÍ MASKA NEBO OKYSELUJÍCÍ MLÉKO - aplikujte normalizační masku nebo okyselujícímléko v závislosti na typu vlasů klienta. Zakryjte vlasy teplým ručníkem a nechte působit 10 minut.5. Opláchněte u mycí mísy a vysušte. KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE1. INTENZIVNÍ SÉRUM - aplikujte na suché vlasy po celých délkách a nechte působit 2 minuty.2. PŘED-ŠAMPON - aplikujte v mycí míse, dobře opláchněte a postup opakujte.3. HLOUBKOVÝ REKONSTRUKTÉR - aplikujte v mycí míse na ručníkem vysušené vlasy, nechtepůsobit 5 minut. Opláchněte vlasy a vysušte ručníkem do sucha.4. NORMALIZAČNÍ MASKA NEBO OKYSELUJÍCÍ MLÉKO - aplikujte normalizační masku nebo okyselujícímléko v závislosti na typu vlasů klienta. Zakryjte vlasy teplým ručníkem a nechte působit 10 minut.5. Opláchněte u mycí mísy a vysušte.
1 109 Kč
Slevové akce
A dárky k nákupu
Originální zboží
Se zárukou původu
Vzorky zdarma
Ke každé objednávce
Poradna online
Pro naše zákazníky
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1000 Kč
partners
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.