Přehled plateb a dopravy


Výborně nastavená logistika internetových obchodů je pro zákazníky jeden z nejdůležitějších faktorů při rozhodování o nákupu. Proto jsme se rozhodli spolupracovat dle našeho názoru s jedním z nejlepších a nejrychleji rostoucích dopravců v České republice, ale i v Evropě - Zásilkovnou.

 

 

Zboží nakoupené v našem internetovém obchodě si můžete nechat doručit jak kurýrem na adresu, tak na výdejní místo.

Doručení do Polska od 65 Kč! | Zásilkovna

Odběrná místa sítě ZÁSILKOVNA

Doručení Vaší objednávky do jednoho z 5403 odběrných míst v České republice. A stále přibývají! Velmi oblíbená forma doručení za nejlepší cenu. Ve chvíli, kdy je Vaše zásilka připravena na zvoleném odběrovém místě, přijde Vám informační sms s unikátním kódem a podrobnými informacemi. Na základě tohoto unikátního kódu Vám bude zásilka vydána. 

Ceny dopravy přes Zásilkovnu:

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobírky
do 1500 Kč 64 Kč 29 Kč
nad 1500 Kč ZDARMA 29 Kč

 

 

 

Doručení po České republice od 47 Kč! | Zásilkovna

Doručení kurýrní službou Zásilkovna

A zde je další důvod, proč naprosto výhradně využíváme služby Zásilkovny.
Po tom co se tato společnost osvědčila, jako jedna z nejspolehlivějších přepravních služeb, se rozhodla spustit i kurýrní doručení na adresu. A my věříme, že tito kvalifikovaní řidiči přenesou svoji pečlivost a spolehlivost i při doručení balíčku přímo k Vám.

Cena dopravy Nejvýhodnější doručení na adresu:

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobírky
do 2500 Kč 99 Kč 29 Kč
nad 2500 Kč ZDARMA 29 Kč

 

 

Možnosti zaplacení objednávky: 

 

 On-line platba platební kartou přes GoPay

Platba platební kartou je internetový druh platby, kdy zákazník platí částku za zboží přes platební bránu. Přímo do zabezpečené platební brány zákazník zadává číslo kreditní karty, datum expirace platební karty a CVC kód. Platební brána GoPay je regulována Českou národní bankou a tím je také garantována její bezpečnost. On-line platba platební kartou má také jednu velkou výhodu - na našem eshopu není zpoplatněna a je zcela ZDARMA.

 

 Doprava a platba - Rewer
Platba dobírkou při převzetí objednávky

V České republice se jedná stále o nejpopulárnější metodu platby za zboží nakoupené přes internetové obchody. Trend se ale začíná výrazně přibližovat vyspělým západním zemím, kde je dominantní platba on-line přes platební bránu. Dobírkovou částku za objednané zboží platíte buď v hotovosti nebo platební kartou přímo kurýrovi při převzetí zásilky nebo na pobočkách Zásilkovny. Platba formou dobírky je u všech dopravců zpoplatněna. Tento poplatek se pohybuje v rozmezí od 15 Kč do 30 Kč. 

Slevové akce
A dárky k nákupu
Originální zboží
Se zárukou původu
Vzorky zdarma
Ke každé objednávce
Poradna online
Pro naše zákazníky
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč
partners
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.