Biotreatment Anti Hair Loss

Anti Hair Loss je unikátní řada proti padání vlasů. Výsledky jsou patrné již za 8 týdnů po prvním použití. Připravky obsahují dvě velmi důležité složky Biochanin A a Mikropeptid, které společně působí proti nejčastějším příčinám vypadávání vlasů. Řekněte sbohem vypadávání vlasů!

Upřesnit výběr produktů
Změnit kategorii
NejprodávanějšíOd nejdražšíchOd nejlevnějšíchNejlépe hodnocené
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss Lotion - Ampule v péči proti ztrátě vlasů 40x6ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss Lotion - Ampule v péči proti ztrátě vlasů 40x6ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss Lotion - Ampule v péči proti ztrátě vlasů 40x6ml Ampule v péči proti ztrátě vlasů* Pomáhají bojovat a přecházet ztrátě vlasů, stimulují silnější a odolnější opětovný růst vlasů a zvyšují hustotu kapilár.** Speciální složení obsahující „Systém záchrany hustoty a Capixyl TM" je založené na kombinovaném účinku Biochaninu A a působení biometrických peptidů na hlavní faktory způsobující ztrátu vlasů: - potlačuje aktivitu enzymu 5-alfa-reduktázy, což redukuje produkci DHT, zodpovědného za  androgenetickou alopecii;- bojuje s předčasnou miniaturizací vlasového folikulu a zlepšuje ukotvení vlasu;- uklidňující účinek zabraňuje zánětům pokožky hlavy a redukuje mikro-disbalance.Návod na použití: Po umytí šamponem proti ztrátě vlasů od Brelil Professional, aplikujte obsah ampule na ručníkem vysušené vlasy. Ujistěte se, že jste produkt aplikovali rovnoměrně na pokožku hlavy. Neoplachujte.Používejte v kombinaci se šamponem proti ztrátě vlasů od Brelil Professional.INTENZIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum každý denUDRŽOVACÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum dvakrát týdněPREVENTIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum dvakrát týdně *Pomáhá v prevenci ztráty vlasů.**Vědecky testováno: klinické testy provedeny na univerzitě po dobu 8 týdnů za použití kompletní péče –  šamponu a lotionu na lidech  Doporučení:- Před použitím šamponu na padání doporučujeme použít Bothea Natural čistící šampon nebo Bothea  peelingovou pěnu pro očištění pokožky a lepší vstřebání účinných látek. ÚČINNOST ŘADY JE VĚDECKY OVĚŘENA: VIDITELNÉ ÚČINKY JIŽ ZA 8 TÝDNŮ, NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ZA 12 TÝDNŮ Sérum a ampule aplikujte na noc přímo na pokožku hlavy. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
3 649 Kč
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss Lotion - Ampule v péči proti ztrátě vlasů 10x6ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss Lotion - Ampule v péči proti ztrátě vlasů 10x6ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss Lotion - Ampule v péči proti ztrátě vlasů 10x6ml Ampule v péči proti ztrátě vlasů* Pomáhají bojovat a přecházet ztrátě vlasů, stimulují silnější a odolnější opětovný růst vlasů a zvyšují hustotu kapilár.** Speciální složení obsahující „Systém záchrany hustoty a Capixyl TM" je založené na kombinovaném účinku Biochaninu A a působení biometrických peptidů na hlavní faktory způsobující ztrátu vlasů: - potlačuje aktivitu enzymu 5-alfa-reduktázy, což redukuje produkci DHT, zodpovědného za  androgenetickou alopecii;- bojuje s předčasnou miniaturizací vlasového folikulu a zlepšuje ukotvení vlasu;- uklidňující účinek zabraňuje zánětům pokožky hlavy a redukuje mikro-disbalance.Návod na použití: Po umytí šamponem proti ztrátě vlasů od Brelil Professional, aplikujte obsah ampule na ručníkem vysušené vlasy. Ujistěte se, že jste produkt aplikovali rovnoměrně na pokožku hlavy. Neoplachujte.Používejte v kombinaci se šamponem proti ztrátě vlasů od Brelil Professional.INTENZIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum každý denUDRŽOVACÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum dvakrát týdněPREVENTIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum dvakrát týdně *Pomáhá v prevenci ztráty vlasů.**Vědecky testováno: klinické testy provedeny na univerzitě po dobu 8 týdnů za použití kompletní péče –  šamponu a lotionu na lidech  Doporučení:- Před použitím šamponu na padání doporučujeme použít Bothea Natural čistící šampon nebo Bothea  peelingovou pěnu pro očištění pokožky a lepší vstřebání účinných látek. ÚČINNOST ŘADY JE VĚDECKY OVĚŘENA: VIDITELNÉ ÚČINKY JIŽ ZA 8 TÝDNŮ, NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ZA 12 TÝDNŮ. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
1 259 Kč
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss - Šampon 250ml + Ampule proti ztrátě vlasů 10x6ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss - Šampon 250ml + Ampule proti ztrátě vlasů 10x6ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss - Šampon a ampule proti ztrátě vlasů VÝHODNÉ BALENÍ - šampon a ampule proti ztrátě vlasů ŠAMPON - Dermatologicky testovaný šampon proti ztrátě* vlasů: bojuje a předchází ztrátě vlasů, podporuje opětovný růst a připravuje pokožku hlavy pro aplikaci ampulí nebo séra **. Návod na použití: aplikujte na mokré vlasy a jemně promasírujte. Opláchněte a aplikujte znovu, nechte 2-3 minuty působit a poté důkladně opláchněte. AMPULE - Pomáhají bojovat a přecházet ztrátě vlasů, stimulují silnější a odolnější opětovný růst vlasů a zvyšují hustotu kapilár.** Speciální složení obsahující „Systém záchrany hustoty a Capixyl TM" je založené na kombinovaném účinku Biochaninu A a působení biometrických peptidů na hlavní faktory způsobující ztrátu vlasů: - potlačuje aktivitu enzymu 5-alfa-reduktázy, což redukuje produkci DHT, zodpovědného za  androgenetickou alopecii;- bojuje s předčasnou miniaturizací vlasového folikulu a zlepšuje ukotvení vlasu;- uklidňující účinek zabraňuje zánětům pokožky hlavy a redukuje mikro-disbalance.Návod na použití: Po umytí šamponem proti ztrátě vlasů od Brelil Professional, aplikujte obsah ampule na ručníkem vysušené vlasy. Ujistěte se, že jste produkt aplikovali rovnoměrně na pokožku hlavy. Neoplachujte. INTENZIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule každý denUDRŽOVACÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule dvakrát týdněPREVENTIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule dvakrát týdně *Pomáhá v prevenci ztráty vlasů. **Vědecky testováno: klinické testy provedeny na univerzitě po dobu 8 týdnů za použití kompletní péče – šamponu a lotionu na lidech trpících ztrátou vlasů. ÚČINNOST ŘADY JE VĚDECKY OVĚŘENA: VIDITELNÉ ÚČINKY JIŽ ZA 8 TÝDNŮ, NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ZA 12 TÝDNŮ.
1 569 Kč
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss - Sérum proti ztrátě vlasů 100ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss - Sérum proti ztrátě vlasů 100ml
Brelil Biotreatment Anti Hair Loss - Sérum proti ztrátě vlasů 100ml Sérum proti ztrátě vlasů* Pomáhá bojovat a předcházet ztrátě vlasů, stimuluje silnější a odolnější opětovný růst vlasů a zvyšuje hustotu kapilár.** Speciální složení obsahující „Systém záchrany hustoty a Capixyl TM „ je založené na kombinovaném účinku Biochaninu A a působení biometrických peptidů na hlavní faktory způsobující ztrátu vlasů: - potlačuje aktivitu enzymu 5-alfa-reduktázy, což redukuje produkci DHT, zodpovědného za androgenetickou alopecii;- bojuje s předčasnou miniaturizací vlasového folikulu a zlepšuje ukotvení vlasu;- uklidňující účinek zabraňuje zánětům pokožky hlavy a redukuje mikro-disbalance Návod na použití: Rozdělte vlasy do sekcí a rovnoměrně nastříkejte produkt. Jemně masírujte pokožku hlavy pomocí dlaní Vašich rukou. Poté vysušte vlasy. Používejte v kombinaci se šamponem proti ztrátě vlasů od Brelil Professional.INTENZIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum každý denUDRŽOVACÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum dvakrát týdněPREVENTIVNÍ PROGRAM – šampon tak, jak žádáte, ampule nebo sérum dvakrát týdně *Pomáhá v prevenci ztráty vlasů.**Vědecky testováno: klinické testy provedeny na univerzitě po dobu 8 týdnů za použití kompletní péče – šamponu a lotionu - na lidech trpících ztrátou vlasů. Doporučení:- Před použitím šamponu na padání doporučujeme použít Bothea Natural čistící šampon nebo Bothea  peelingovou pěnu pro očištění pokožky a lepší vstřebání účinných látek.ÚČINNOST ŘADY JE VĚDECKY OVĚŘENA: VIDITELNÉ ÚČINKY JIŽ ZA 8 TÝDNŮ, NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ZA 12 TÝDNŮ. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Rozmazlujte se. Vy si to zasloužíte.
1 139 Kč
Slevové akce
A dárky k nákupu
Originální zboží
Se zárukou původu
Vzorky zdarma
Ke každé objednávce
Poradna online
Pro naše zákazníky
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1000 Kč
partners
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.