Clean Beauty

Clean Beauty dobré pro vlasy, dobré pro planetu.
Přírodní složky, které pomáhají hydratovat a chránit pokožku hlavy. Předchází poškození vlasů, přináší je sametově hebké a zároveň jim dodává vysoký lesk. Veganské složení netestováno na zvířatech.

Upřesnit výběr produktů
Změnit kategorii
NejprodávanějšíOd nejdražšíchOd nejlevnějšíchNejlépe hodnocené
Paul Mitchell Clean Beauty Šampon pro všechny typy vlasů  250ml
Paul Mitchell Clean Beauty Šampon pro všechny typy vlasů 250ml
Paul Mitchell Clean Beauty šampon pro všechny typy vlasů 250ml Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Shampoo Šampon Paul Mitchell Clean Beauty Everyday je vhodný pro každodenní mytí všech typů vlasů. Po umytí jsou vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek a ochraňuje před volnými radikály díky svým přírodním antioxidantům. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu. Arganový olej - zjemňuje a opečovává vlasy, dodává jim antioxidanty, mastné kyseliny a vitamín E. Přirozeně zvyšuje elasticitu vlasů a dodává nádherný lesk.Aloe Vera - zklidňuje pokožku hlavy a pečuje o vlasy, které zanechává hladké a zářivé. Vlastnosti:Určeno pro každodenní mytíVyživuje pokožku a vlasyVlasy jsou měkké a leskléZvlhčuje a zároveň doplňuje živinyObsahuje arganový olej a aloe vera 83% přírodních látekJe veganský a nebylo testováno na zvířatech- 100 % recyklovatelný obal Aplikace:Naneste na mokré vlasy.Jemnými pohyby prstů vmasírujte do vlasů.Šampon napěňte.Vlasy důkladně opláchněte.Vlasy usušte a vytvořte požadovaný styling. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
699 Kč
Paul Mitchell Clean Beauty Šampon pro všechny typy vlasů  1l
Paul Mitchell Clean Beauty Šampon pro všechny typy vlasů 1l
Paul Mitchell Clean Beauty šampon pro všechny typy vlasů 1l Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Šampon Paul Mitchell Clean Beauty Everyday je vhodný pro každodenní mytí všech typů vlasů. po umytí vlasů jsou tyto vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek a ochraňuje díky svým přírodním antioxidantům. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu. Arganový olej - zjemňuje a opečovává vlasy, dodává jim antioxidanty, mastné kyseliny a vitamín E. Přirozeně zvyšuje elasticitu vlasů a dodává nádherný lesk.Aloe Vera - zklidňuje pokožku hlavy a pečuje o vlasy, které zanechává hladké a zářivé. Vlastnosti:Určeno pro každodenní mytíVyživuje pokožku a vlasyVlasy jsou měkké a leskléZvlhčuje a zároveň doplňuje živinyObsahuje arganový olej a aloe vera 83% přírodních látek Je veganský a nebylo testováno na zvířatech- 100 % recyklovatelný obal Aplikace:Naneste na mokré vlasy.Jemnými pohyby prstů vmasírujte do vlasů.Šampon napěňte.Vlasy důkladně opláchněte.Vlasy usušte a vytvořte požadovaný styling. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
1 890 Kč
Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Šampón 1000ml + Kondicioner 1000ml
Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Šampón 1000ml + Kondicioner 1000ml
Save Big Beauty Everyday Balíček obsahuje: 1× Shampoo 1000 ml 1× Conditioner 1000 ml Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Shampoo Šampon Paul Mitchell Clean Beauty Everyday je vhodný pro každodenní mytí všech typů vlasů. po umytí vlasů jsou tyto vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek a ochraňuje díky svým přírodním antioxidantům. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu. Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Conditioner Kondicioner Paul Mitchell Clean Beauty Everyday může být tou správnou volbou pro všechny vlasy. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek, zvlhčuje a chrání díky svým přírodním antioxidantům. Po umytí vlasů jsou tyto vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk.  
3 590 Kč
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Kondicioner pro všechny typy vlasů  250ml
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Kondicioner pro všechny typy vlasů 250ml
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay kondicionér pro všechny typy vlasů 250ml Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Conditioner Kondicioner Paul Mitchell Clean Beauty Everyday může být tou správnou volbou pro všechny vlasy. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek, zvlhčuje a chrání díky svým přírodním antioxidantům. Po umytí vlasů jsou tyto vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu. Arganový olej - zjemňuje a opečovává vlasy, dodává jim antioxidanty, mastné kyseliny a vitamín E. Přirozeně zvyšuje elasticitu vlasů a dodává nádherný lesk.Aloe Vera - zklidňuje pokožku hlavy a pečuje o vlasy, které zanechává hladké a zářivé. Vlastnosti:Určeno pro každodenní mytíVyživuje pokožku a vlasyVlasy jsou měkké a leskléZvlhčuje a zároveň doplňuje živinyObsahuje arganový olej a aloe vera 94% přírodních látekJe veganský a nebylo testováno na zvířatech- 100 % recyklovatelný obal Aplikace:Naneste na mokré, šamponem umyté vlasy.Jemnými pohyby vmasírujte do vlasů, nechte působit 3-5 min.Vlasy důkladně opláchněte.Vlasy usušte a vytvořte požadovaný styling. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
799 Kč
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Kondicioner pro všechny typy vlasů  1l
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Kondicioner pro všechny typy vlasů 1l
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Kondicionér pro všechny typy vlasů 1l Paul Mitchell Clean Beauty Everyday Conditioner Kondicioner Paul Mitchell Clean Beauty Everyday může být tou správnou volbou pro všechny vlasy. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek, zvlhčuje a chrání díky svým přírodním antioxidantům. Po umytí vlasů jsou tyto vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu. Arganový olej - zjemňuje a opečovává vlasy, dodává jim antioxidanty, mastné kyseliny a vitamín E. Přirozeně zvyšuje elasticitu vlasů a dodává nádherný lesk.Aloe Vera - zklidňuje pokožku hlavy a pečuje o vlasy, které zanechává hladké a zářivé. Vlastnosti:Určeno pro každodenní mytíVyživuje pokožku a vlasyVlasy jsou měkké a leskléZvlhčuje a zároveň doplňuje živinyObsahuje arganový olej a aloe vera 94% přírodních látekJe veganský a nebylo testováno na zvířatech- 100 % recyklovatelný obal Aplikace:Naneste na mokré, šamponem umyté vlasy.Jemnými pohyby vmasírujte do vlasů, nechte působit 3-5 min.Vlasy důkladně opláchněte.Vlasy usušte a vytvořte požadovaný styling. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
2 099 Kč
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Bezoplachová Péče pro všechny typy vlasů 150
Paul Mitchell Clean Beauty EveryDay Bezoplachová Péče pro všechny typy vlasů 150
Paul Mitchell Clean Beauty Bezoplachová péče pro všechny typy vlasů 150ml Paul Mitchell Clean Beauty EVERYDAY LEAVE-IN TREATMENT Bezoplachová péče Paul Mitchell Clean Beauty Everyday může být tou správnou volbou pro všechny typy vlasů. Obsahuje drahocenný arganový olej, který má uklidňující účinek, zvlhčuje a chrání díky svým přírodním antioxidantům. Po umytí vlasů jsou tyto vlasy jemné, vyživené, pružné a lesklé. Účinně působí proti předčasným  známkám stárnutí vlasů a pokožky hlavy během každodenní péče o vlasy. Aloe Vera zajišťuje rovnováhu vlhkosti, dodává vlasům a pokožce důležité živiny a zdravý lesk. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu. Arganový olej - zjemňuje a opečovává vlasy, dodává jim antioxidanty, mastné kyseliny a vitamín E. Přirozeně zvyšuje elasticitu vlasů a dodává nádherný lesk.Aloe Vera - zklidňuje pokožku hlavy a pečuje o vlasy, které zanechává hladké a zářivé. Vlastnosti:Určeno pro každodenní mytíVyživuje pokožku a vlasyVlasy jsou měkké a leskléZvlhčuje a zároveň doplňuje živinyObsahuje arganový olej a aloe vera 94% přírodních látekJe veganský a nebylo testováno na zvířatech- 100 % recyklovatelný obal Aplikace:Naneste na umyté a vysušené vlasy.Rozčesejte hřebenem a poté už neoplachujte. Garantujeme 100% záruku kvality a originálu produktu. Hýčkejte se každý den.
875 Kč
Slevové akce
A dárky k nákupu
Originální zboží
Se zárukou původu
Vzorky zdarma
Ke každé objednávce
Poradna online
Pro naše zákazníky
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1000 Kč
partners
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.