Angry Beards HairDryer Mjölnir 2000W
Angry Beards

Angry Beards HairDryer Mjölnir 2000W

Fén na vlasy... Více
EAN: 8594205594188
Číslo produktu: P4403
1 299  s DPH
Sleva 0%
Skladem
Ihned k odeslání
+
-
Popis produktu
Hodnocení
Zeptat se

Pryč jsou doby, kdy chlap musel brát do ruky růžovej feník svý mladý. Ukovali jsme první fén určenej čistě do chlapskejch pracek, za kterej by Odin obětoval i levý oko. Perfektní dárek pro každýho, kdo je hoden a Mjölnir pozvedne. Na 2000 wattů čistý síly, takže se divíme, že není potřeba zbroják. K tomu dva módy severskýho hřmění a tlačítko aktivující instantní smrt.

TO CHCETE

● První fén kovanej na míru chlapům
● Na 2000 wattů čistý síly a bez zbrojáku
● Dva teplotní módy severskýho hřmění
● Tlačítko pro instantní smrt vlažným vzduchem
● Zvládne šetrný vysušení i nekompromisní styling 


GOODLIKE TOOL
Funkční design inspirovanej vikingama a bohama severskýho Ásgardu. Upravený vlasy i vousy můžete mít i bez kradení růžovýho féníku svý mladý.

ALMIGHTY POWER
Na 2000 wattů nekompromisní síly. Tak mocnej nástroj, že silnější by ani Ragnar neukočíroval. Rukojeť v softshellovým rukávu, aby vám ta síla nerozervala mozoly.

INSTANT DEATH
Aktivujte instantní smrt zmáčknutím tlačítka s Vegvisirem. Nažeňte objem proudem vlažnýho vzduchu. Stačí držet hned od spuštění a háro od konečků profouknout.

MODES OF THUNDER
Dva módy severskýho hřmění. Jednička pro šetrný vysušení, kterou vlasy i vousy usušíš až z 90 procent. Dvojka na styling, co to zafixuje do finálního tvaru.

POUŽÍVÁNÍ

Fénování vlasů a vousů není závod o co nejrychlejší vysušení. Je to rituál jako každej jinej. Mokrej porost vysušte ručníkem, co to dá, pak až fénuj. Dycky začněte na jedničku a postupujte od kořínků ke konečkům, dokud to není skoro suchý. Horkým vzduchem pak dotáhněte styling do finále.

PRO TIP: Při finálním tvarování se nebojte do hára poslat stylingovej přípravek, do vousů klidně balzám nebo vosk. Zafénujte to horkým vzduchem a do konečný podoby dolaď tehřebenem nebo kartáčem.

PRO PRO TIP: Instantní smrt mačkejte hned při zapnutí fénu, ještě než se stihne rozžhavit. Od konečků profoukněte vlažným vzduchem cokoliv, kde potřebujete nahnat objem.

KONSTRUKCE

První čistě chlapskej fén inspirovanej Thorem kovanej přímo do vaší ruky. Masivní výkon 2000 wattů, dva módy fučení a tlačítko pro instantní smrt vlažným vzduchem.

Celkové hodnocení:
0%

Angry Beards HairDryer Mjölnir 2000W

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Slevové akce
A dárky k nákupu
Originální zboží
Se zárukou původu
Vzorky zdarma
Ke každé objednávce
Poradna online
Pro naše zákazníky
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč
partners
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.